Antares 11 Fly

İDEAL BİR HAFTA SONU TEKNESİ

Toplam uzunluğu 11 metre olan serinin amiral gemisi Antares 11, aile teknesinin mükemmel bir örneğidir. Şık ve çağdaş tasarıma sahip bu sürat teknesi alan, konfor ve güvenliğe odaklanıyor.

Antares 11 'in profiline kusursuz bir şekilde uyum sağlayan flybridge, açık hava heyecanını yaşamanın mükemmel bir yoludur.

DONANMA TASARIMCISI : BENETEAU
DESIGN : SARRAZIN DESIGN

VIDEO

DIŞ MEKAN TASARIMI

BENETEAU ve Sarrazin Design arasındaki yeni işbirliğinin sonucu olan Antares 11 FLY; modern silueti ve dümen mahaLlindeki geniş cam alanları ile optimum gün ışığı sağlamaktadır. Çok sayıda akıllıca sunulan modüler çözümler, teknede yaşamı çok daha keyifli hale getirir.

İÇ MEKAN TASARIMI

Bu büyük hafta sonu teknesinin karakterini ortaya koyan iki kelime: kolay ve konforlu seyir. Ebeveyn banyosuna sahip çift kişilik master kabin, normal standartların oldukça üzerindedir. Arka kabin üç kişinin konaklamasına olanak sağlamaktadır. Antares 11, yatağa dönüşümlü salon masası sayesinde 7 kişilik rahat konaklama olanağı sunmaktadır. Dümen mahallindeki geniş cam, tüm açılardan manzaranın tadının çıkarmanızı sağlar.

BİR HAFTA SONU TEKNESİNDEN DAHA FAZLASI

Nitelikleri 40 yılı aşkın süredir test edilen bir hafta sonu serisinin imzasını taşıyan bu harika motorlu aile gezi teknesi, çok sayıda tekne programı ve dolayısıyla çok çeşitli eğlence aktiviteleri için tasarlanmıştır! 2 x 300 HP dıştan takma motorla donatılan tekne; iyi bir performansa sahip.

FLYBRIDGE

Flybridge’te sancak taraf dümen mahalli olarak donatılmıştır. İskele taraftaysa karşılıklı olarak konumlandırılmış oturma alnları günün keyfini çıkarmanız için tasarlanmıştır.

Flybridge, geniş güneşlenme minderleriyle birlikte ek bir kıç dinlenme alanına sahip. Bimini veya güneş paneli gibi seçenekler eklenebilir.

YENİLİKLER

Birçok yenilikçi yüksek düzeyde konfor sağlar: Flybridge’te geniş güneşlenme minderleri, deniz manzaralı bir teras oluşturan yan yüzme platformu, birbirine neredeyse kesintisiz bir şekilde bağlanan ön ve arka güverte.

GÜVENLİK

İdeal borda yüksekliği, geniş ön kokpite geçiş yolları, rahat hareket alanı ve mükemmel deniz tutuşu, bu büyük aile gezi teknesinde maksimum güvenlik sağlar.

PERFORMANS

2 x 300 HP'ye kadar güçlü dıştan takma motorlar ve korunaklı gövde tasarımı mükemmel performans sağlar.

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Sanal ziyaret

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam Boy

36’4’’

11.08 m

Genişlik

11’6’’

3.51 m

AĞIRLIK

13,550 lbs

6 148 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

15’3’’

4.64 m

MAKSİMUM DERİNLİK

3’2’’

0.97 m

Yakıt kapasitesi

2 x106 US Gal

2 x 400 L

Tatlı su kapasitesi

53 US Gal

200 L

Max. motor gücü

2 x 300 HP

2 x 300 CV

Kabin

2

CE SERTİFİKASI

B8/C11 (C5 sur le fly)

Profile

Layouts

 • Ön tarafta geniş güneşlenme alanı ile birlikte Flybridge'in arkasında isteğe bağlı güneşlenme alanı.
 • İkiz dıştan takma motorlar: maksimum 2 x 300 hp.
 • Güverteden dümen mahalline geçiş imkanı ve geniş yürüyüş yolları.
 • Konforlu dümenci koltuklu ile dümen mahalli.
 • 4 kişilik salon masası.
 • İsteğe bağlı olarak bimini ve güneş panelleri monte edilebilir.
 • Sİçerdeki salonla bağlantılı güneşlenme alanına da dönüşebilen geniş L şeklindeki kokpit alanı.
 • Yan yüzme platformu.
 • Tam donanımlı mutfak.
 • Ayarlanabilir sırtlıklı ön güneşlenme minderleri.
 • Ada yatak, geniş depo alanı ve ayrı duş alanına sahip ebeveyn banyolu master kabin.
 • 3 kişilik yataklı ikinci bir kabin (1 çift kişilik + 1 tek kişilik yatak)
 • Kabinlerdeki geniş camlar sayesinde doğal ışık ve havalandırma.

PARTNERLERİMİZ

SUZUKI

GARMIN

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.