Motorlu Tekneler

Uzun mesafeli yolculuklar, sportif balıkçılık, hızlı sürüşler ve unutulmaz anlar. Okyanuslar, denizler, göller ve nehirler. Dört seride ve otuz farklı modelde, her tür tekne, her tür zevk ve herkese uygun bir rüya için bir tekne var.

Flyer

Flyer serisi, unutulmaz bir içgüdüsel zevk dünyasının kapılarını aralıyor. Canınız ne zaman isterse günlük bir geziye çıkın, geniş açık alanlarda hızlı gezinti hayallerinizi gerçekleştirin, ailenizle veya arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirin, sporun keyfini çıkarmaktan güneşte tembellik yapmaya geçin. Özetle, Flyer özgürlük demektir.

6 ila 11 metre

Antares

Konfor ve zarif çizgileri olan bir tekne söz konusu olduğunda, tekne maceralarını değerli kılan insanlardır.

Bu motorlu tekneler, arkadaşlarla yapılan su sporları için olduğu kadar aile gezintileri için de bir övgü niteliğindedir. Tüm ihtiyaçlarınız için idealdir ve yıl boyunca suda, güvenlik ve koruma içinde özel anları paylaşmak için bir ilham kaynağıdır.

6 ila 13 metre

Gran Turısmo

Gran Turismo serisi ile büyük düşünün, hayallerinizi hızlandırın ve yeni heyecanlar yaşayın. Bu tekneler, birlikte vakit geçirmenin keyfini özgürce paylaşmak için optimum performans, yüksek özellikli tasarım ve yenilikçi teknolojiden oluşan bir dünyayı gözler önüne seriyor.

Deniz sizin oyun alanınız.

10 ila 15 metre

Swift Trawler

Trawler'lar iddialı projelerinize daha da derinlik katar: uzun mesafeli yolculuklar, keşif gezileri ve daha fazlası. Evinizin tüm konforuna sahip bu güvenli, zarif, uzun menzilli tekneler, denizde uzun süreler geçirmek ve geniş pencerelerinden süzülüp geçen keyifli deniz manzaralarını izlemek için tasarlanmıştır. Trawler'lar zarif hatlara ve trimlere sahiptir, ancak aynı zamanda uzak yerlere kaçmaya her zaman hazır olan doyumsuz gezginlere de hitap ederler.
Grand Trawler 62, Swift Trawler'ın bilgi birikimini sade bir lüksle birleştiren serinin amiral gemisidir. 

11 ila 19 metre

Geniş bir motoryat ve lüks tekne yelpazesi

Sürat seven biri misiniz? Hızlı, güçlü bir motoryat mı arıyorsunuz? Balık tutmayı seviyor musunuz ve sevdiğiniz yerlere gitmek için kullanımı kolay bir dıştan takma motorlu tekne mi istiyorsunuz? Bir yolculuğa çıkmak için konforlu bir tekne mi satın almak istiyorsunuz?  Planladığınız her tür seyir için, yerel BENETEAU tekne satıcınızda projelerinize uyacak bir tekne bulunuyor.

KEYİFLİ BİR TEKNE İÇİN YENİLİKLER

BENETEAU her tür kullanıcıya uyan geniş bir motoryat yelpazesiyle, profesyoneller dahil her tür kullanıcının ihtiyacına cevap veriyor. Bundan da öte, BENETEAU herkes için güvenli, kullanıcı dostu, teknecilik adına sürekli yenilikler önererek kendini baştan yaratmaya çabalıyor. 

  • Airstep® gövde denizde konfor ve güvenliği, beraberinde nefes kesici sürati temin etmek üzere geliştirildi. 
  • Tekne kontrol sistemi tek bir ekranda, teknenin tüm elektrik denetimini gerçekleştirerek, hayatı sizin için kolaylaştırıyor.
  • Yeni Volvo Inboard Performance System idareyi çok daha kolaylaştırıyor ve çok daha büyük güç imkanı sağlıyor.

HER TÜR KULLANICI İÇİN 6 ÇEŞİT TEKNE

ANTARES OUTBOARD SERİSİ: BENETEAU KLASİKLERİ

1977’de André Bénéteau tarafından tasarlanan ANTARES kıçtan takma motorlu tekneler 5,7 ile 11 metre uzunluğu arasındadır. Bu tekneler son derece idaresi kolay ve güvenlidir, günlük geziler, balık avı ve kısa tekne yolculukları için idealdir. Bu çok yönlülük sayesinde, BENETEAU kıçtan takma tekneler her tür tekneci için tam bir dayanak noktası olup, çok popüler hale gelmiştir.

FLYER SERİSİ: GÜNLÜK GEZİLER İÇİN

BENETEAU Flyer serisini su sporlarına ve günlük gezilere meraklı insanlar için geliştirdi. 5 ile 10 metre arasında değişen günlük teknelerinde tasarımın gücü teknoloji ile birleşiyor. Bu tekneler arkadaşlarla günlük geziler için de mükemmeldir.

GRAN TURISMO SERİSİ: GÜÇLÜ SÜRÜŞ HİSSİ

GRAN TURISMO serisi 9 ile 16 metre arasında müthiş bir sürüş hissi sunan birçok tekne tasarlanmıştır. Bu şık spor tekne teknolojiyle donatılmış olup, aynı zamanda konforlu iç mekan donanımı sayesinde uzun yolculuklara uygundur.

SWIFT TRAWLER SERİSİ: GERÇEK BİR UZUN YOL TEKNESİ

SWIFT TRAWLER serisinin tekneleri macera severler ve gezginler için tasarlanmıştır. SWIFT TRAWLER, ortalama bir teknenin ötesinde seyir menzili ve gerçek konforlu yaşam alanları sunar. Bu tekneler uzun yolculuklar için mükemmeldir, okyanuslar ve iç sular dahil her tür denize uygundur.

GRAND TRAWLER SERİSİ: LÜKS GRAND TRAWLER

Grand Trawler serisi, Swift Trawler serisinin başarısıyla birlikte Beneteau Group’un lüks tekne üretimi deneyiminden faydalanıyor.

MONTE CARLO SERİSİ: LÜKS YATLAR

BENETEAU’nun birinci sınıf, lüks ve konforun zirvesini sunan iki MONTE CARLO model teknesi bulunmaktadır. Bu tekneler BENETEAU ustalığının en saf halidir: zarafet, zevk, güç ve prestij.
Artık fark etmişsinizdir, denizle her nasıl bir ilişkiniz varsa BENETEAU’da kesinlikle ona uygun bir tekne bulunmakta.