Önceki modele göre daha şık, daha hafif olan, daha çok yelken alanı ve pruvada daha fazla alan sunan Oceanis 34.1, deniz üzerinde unutulmaz günler vaat ediyor. Marc Lombard ve NAUTA Design, 7. nesil Oceanis serisinin ruhuna sadık, eşsiz bir tasarım konsepti üretmek üzere bir kez daha bir araya geldi. 

Naval Designer : Marc Lombard

İç mimar : Nauta Design

Ödül(ler)

European Yacht of the year Nominated 2022

OCEANİS 34.1 NAVİGASYONDA

DIŞ MEKAN TASARIMI

Güverte düzeni, teknede hareket ederken, dümen başındayken ve demirde teknede yaşarken, maksimum güvenlik ve konfor sağlamak üzere yeniden tasarlandı. Iskota ve mandar halatları, kokpitin ilerisinde olmakla birlikte, dümencinin ön yelkenleri ayarlaması için her iki tarafta da vinçler bulunuyor. Sonuç, kıç yüzme platformuna kolay erişime sahip, dinlenmek için ideal, düzenli bir kokpit.

İÇ MEKAN TASARIMI

NAUTA Design, şık ceviz veya açık meşe kaplamayla zarif, çağdaş bir iç mekan yarattı. Güvertedeki heçler ile çok sayıdaki gövde ve tavan lombozları tekneye doğal ışığı cömertçe sunuyor ve mükemmel bir havalandırma sağlıyor. Salonda, akıllıca tasarlanmış harita masası, katlanan tablasıyla iki ekstra tek kişilik yatak ortaya çıkarıyor.

Konfor, kullanım kolaylığı, aydınlık ve havadar iç mekanı ve hareket kolaylığını ön planda tutan yerleşim düzenindeki en küçük detaylarıyla bile anında fark edilen, ayırt edici bir tarz.

TASARIMIN KEYİFLE BULUŞTUĞU YER

Aileniz veya yelkene yeni başlayan arkadaşlarınızla teknede yaşam, tüm yeni Oceanis tasarımlarının özüdür. Oceanis 34.1 bu yaklaşımın mükemmel bir örneği olarak, mürettebatı kim olursa olsun kullanımı kolay bir teknede güvenli seyir deneyimleri yaşatmayı vaat ediyor.

ÖZEL DONANIM VE TEKNE İÇİNDE KONFOR

Teknenin içinde iki veya üç çift kişilik kamara ve bir baş kamara bulunuyor. Hangi versiyon seçilirse seçilsin, teknenin içi aydınlık ve havadardır. Teknede 4 güverte heçi, 4 gövde lombozu ve kasarada uzun pencereler bulunmakta, böylece Oceanis’in salonunda seyir deneyimini doyasıya yaşayabilirsiniz.

GENİŞ, ÇAĞDAŞ KOKPİT

Ana yelken ıskota halatının düzenli güverte üstü yerleşimi, ister seyirde ister demirdeyken ideal bir rahatlığa sahip geniş bir havuzluk (kokpit) sağlıyor. Şık yüzme platformu sayesinde denize kolayca ulaşabiliyorsunuz. 

YÜKSEK PERFORMANSLI BİR TEKNE

Marc Lombard'ın ekibi, yeni nesil gövdelerin tasarımını bir adım öteye taşıyarak, orsa seyrinde daha iyi baş/kıç kontrolü ve yanaşma manevralarında daha dengeli bir dümen için gövdenin 1/3 lük alanına ekstra genişlik ekledi. Daha az su altı alanı, teknenin performansını iyileştirir ve hafif rüzgar ve orta koşullarda keyifli bir seyir sağlar. 

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Özellikler

Tam Boy

35’4’’

10.77 m

Genişlik

11’9’’

3.57 m

AĞIRLIK

12,046 lbs

5 470 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

51’1’’

15.57 m

MİNİMUM DERİNLİK

4’11’’

1.5 m

MAKSİMUM DERİNLİK

8’4’’

2.55 m

Yakıt kapasitesi

34 US Gal

130 L

Tatlı su kapasitesi

61 US Gal

231 L

Max. motor gücü

30 HP

30 CV

Kabin

2 / 3

CE SERTİFİKASI

A6 / B8 / C10

Layouts

Derin salma

Kısa salma

Hidrolik katlanır salma

Yerleşim planları

2 kabin - 1 banyo & wc
3 kabin - 1 banyo & wc

2 kabin - 1 banyo & wc

3 kabin - 1 banyo & wc

Partnerlerimiz

Raymarine

Yanmar

HARKEN HARDWARE

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.