Antares 8 Fishing

Balıkçılık meraklıları için ideal

Antares 8 Fishing, şık spor tasarımı ve yeni özellikleri, karakteristik stili, ikonik çizgilerinin zarifliği ve konforluğu ile deniz aktivitelerini, özellikle de balık tutmayı sevenler arasında çok popüler olacak.

GEMİ MİMARI : BENETEAU POWERBOATS
İÇ TASARIM : SARRAZIN DESIGN
GELİŞTİRME : BENETEAU POWERBOATS

DIŞ MEKAN TASARIMI

Antares 8 Fishing bir diğer versiyonu Antares 8 Cruising modeline kıyasla daha sportif bir stile ve balıkçılar için özel donanımlara sahiptir. Modüler kokpit ile hareket kolaylaştırıldı ve her bir detay optimize edildi.

Arka taraftaki oturaklar, profesyonel kalitedeki olta tutacakların olduğu balık tutma mahalli ile değiştirildi. Su sirkülasyonlu canlı yem kutusuna ek olarak, güverte altında, bir tanesi balık kutusunun sığabildiği büyüklükte toplam üç adet depolama alanı vardır.

Önemli bir yeni özellik sancak tarafta erişim kapısı olması; demirleme manevralarını kolaylaştırır ve ayrıca daha büyük avları güverteye çıkarmayı kolaylaştırır.

İÇ MEKAN TASARIMI

Antares 8, kıyı gezintisi için ihtiyacınız olan tüm konforu size sunar: buzdolabı ve seçiminize göre gazlı veya elektrikli ocağı olan bir mini mutfak bulunur. Ayrıca klima da eklenebilir.

Bir tanesi kabinde diğeri dümen mahallinde bulunan dönüşümlü yataklar sayesinde, 5 kişi geceyi teknede geçirebilir. Salonun altındaki boşluğa bir yatak daha yerleştirebilirsiniz.

BALIK TUTMAYA DÜŞKÜN OLANLAR İÇİN İDEAL

Teknedeki balıkçılık ekipmanları Antares 8 Fishing’i, deniz balıkçılığına düşkün olanlar için ideal bir tekne haline getiriyor.

SÜRÜŞ KEYFİ

Antares 8, Antares serisine özel serpinti önleyici dış bükey gövde tasarımına sahiptir ve bu da onu her türlü hava koşulunda son derece dengeli hale getirir. Ergonomik dümen mahallinde isteğe bağlı 12” kontrol ekranı için yer vardır. 250 HP’lik bir motordan güç alan Antares 8, 35 knot hıza ulaşabiliyor.

ÖZEL EKİPMANLAR

Ergonomik hard top dümen mahalli 12” ekrana sahip balık bulucuya ev sahipliği yapabilir. Teknenin bordasında bulunan olta tutacaklara ek olarak, dilerseniz çatıda da olta tutacağı opsiyonu alabilirsiniz. Çatıya yerleştirilen kıç projektör ve LED ışıklı projektör, gece sürüşü sırasında görüş mesafesini arttırır.

MODÜLER SALON

Katlanabilir oturakların olduğu salon, size isteğinize bağlı bir alan sunuyor ve mürettebatın hareketini kolaylaştırıyor. Portatif masa kurulduğunda ve katlanabilir oturaklar açıldığında, Antares 8 Fishing, size keyfini çıkartabileceğiniz rahat bir salon sunuyor.

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Özellikler

Tam Boy

26’5’’

8.06 m

Genişlik

9’2’’

2.8 m

AĞIRLIK

5,609 lbs

2 545 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

7’8’’

2.33 m

MİNİMUM DERİNLİK

2’

0.6 m

MAKSİMUM DERİNLİK

2’7’’

0.8 m

Yakıt kapasitesi

90 US Gal

340 L

Tatlı su kapasitesi

26 US Gal

100 L

Max. motor gücü

250 HP

250 CV

Kabin

2

CE SERTİFİKASI

C9 / D9

Profiller

Yerleşim planları

Dış mekan
Kokpit
Kabin

Dış mekan

Kokpit

Kabin

Partnerlerimiz

Raymarine

Mercury

SUZUKI

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.