Oceanis Yacht

Oceanis Yacht'ın ince hatları çok dikkat çekicidir. Her ayrıntıya odaklanması ve dümendeki harika hissi, denizde uzun yolculuk hayallerine ilham veriyor.
Bu güçlü açık deniz uzun mesafeli gezi tekneleri, uzun yolculuklarda ve yeni destinasyonları keşfederken, az personelle kolayca idare edilebilecek şekilde tasarlanmıştır. Hem içeride hem de güvertede, donanımların kalitesi ve konforu denizde geçirdiğiniz her anı çok daha özel kılar.

Teknede Güvenli Yelken ve Konforu Tanımlayan Bir Tasarım

Geniş yüzme platformundan pruvaya kadar, konfor ve alan, bir Oceanis teknesinde yelken açmanın ayırt edici özellikleridir.

Teknenin ortasındaki geniş açık havuzluk, mürettebatın güverte yolundan kıç güverteye kadar engelsiz bir şekilde dolaşmasına olanak tanır. Bu alan, hareket akıcılığının ötesinde, yelken altında kesinlikle güvenliği garanti eder. Güverte yolunun her iki yanında ve direğin önünde yer alan güneşlenme alanları güneşin tadını çıkarmak için caziptir ve tüm halatlar kokpitin arkasına doğru uzandığından yelken seyri çok daha güvenli ve rahattır.

Kolay Denizcilik Yeni Bir Gereksinim

Her şey, bu güçlü tekneleri bir çift için bile dümen ve manevra açısından kolay ve keyifli hale getirmek için tasarlanmıştır. Her Oceanis Yacht’ta bulunan direk içi furling ve elektrikli vinçler, güvenli bir şekilde yelken açmanızı ve yelken indirmenizi sağlar. Yelken deneyiminiz sınırsızdır ve yelken hissinin keyfine odaklanmanızı sağlar.

İç Mekan, Zarafet ve Detaylara Verilen Önem

Yaşam alanlarının tasarımı, teknedeki konforun anahtarıdır. Oceanis Yachts'ın cömert iç mekanları tüm modern olanaklara sahiptir ve aydınlatması boldur. Masif ahşap kullanımı ve yaşam mahallinin kaplamasına gösterilen özen, genel bir konfor hissine katkıda bulunur. Kamaralarda, salonda, harita masasında ve güvertede bulunan en kaliteli döşemeler de bu tekneleri rüya gibi keşifler için ideal kılıyor.

Navigasyon Programları

Dünyada Oceanis teknesinin yelken açamayacağı bir deniz ya da okyanus yoktur.
Bu konforlu, denize elverişliliği yüksek gezi tekneleri uzun mesafelere güvenle yelken açmak üzere tasarlanmıştır. Uzun okyanus geçişlerine yelken açmak kadar kıyıdaki koylar ve limanları sık sık ziyaret etmekten de mutluluk duyarlar.

Ödül(ler)

European Yacht of the year Nominated 2023
Oceanis Yacht 60
British Award 2022 Winner
Oceanis Yacht 60

Oceanıs Yacht'ın Tarihi

"Tarihimiz son elli yılda pek çok kez anlatıldı, ancak onu anlamak için şirket değerlerimizi kavramanız ve kökenlerine dönmeniz gerekir, çünkü bu süreklilik ve ilerlemeden başka bir şey değildir."

Annette Roux 130 yıllık tarihçe

Oceanıs Yacht'ın Tarihi

"Tarihimiz son elli yılda pek çok kez anlatıldı, ancak onu anlamak için şirket değerlerimizi kavramanız ve kökenlerine dönmeniz gerekir, çünkü bu süreklilik ve ilerlemeden başka bir şey değildir."

Annette Roux 130 yıllık tarihçe