Gran Turismo 45 işlevsellik ve iç mekan misafirperverliği açısından yeni standartlar sunuyor. 

Büyük pencereleri, geniş güneşlenme alanı ve U şeklindeki kokpitiyle GT 45, eğlencenin ve harika bir iç-dış mekan deneyiminin keyfini sürme imkanı sağlar.

Naval Designer : BENETEAU POWERBOAT & MICAD

İç mimar : Andreani Design

Ödül(ler)

Bob Award Finalist 2022

Video

DIŞ MEKAN TASARIMI

İnce hatları ve sportif gövdesi ile bu 14,78 metrelik tekne, açılır tavan kenarları ve motor hava girişlerine sabitlenmiş metalik gri “son moda plakalar” gibi zarif detaylara sahiptir. Yeni nesil Express Cruiser’ın bir özelliği olan açılır tavan ve geniş gövde pencereleri, tekneye şık, modern bir görünüm kazandırıyor ve iç mekana yumuşak, doğal gün ışığının girmesini sağlıyor.

Gran Turismo 45’in kokpiti, lavabo, buzdolabı ve buz yapıcının bulunduğu Wet Bar’a bakan, konuklar için rahat ve keyifli bir alan yaratan geniş U şeklinde bir koltukla döşenmiştir. Wet Bar’daki mobilya içine girebilen televizyon da size eğlence imkanı sağlayacaktır.

İÇ MEKAN TASARIMI

Alt güvertede, denizdeki macerayı uzatmak için tüm konfor sağlanmıştır: kıçta, bağımsız duş alanı olan çok güzel bir master kabin, başta ikinci bir duş alanı olan misafir kamarası, keyifli bir salon ve geniş, donanımlı bir mutfak. Gri ceviz ağacının sunduğu zarif ve sıcak ortam, yeni nesil Express Cruiser’ları karakterize ediyor.

Salon, ranzalı üçüncü bir kamaraya dönüştürülebilir.

ÜST DÜZEY KONFOR VE SPORTİF DİNAMİKLERİN EŞSİZ BİR KARIŞIMI

Sportif görünümü ve su üzerindeki mükemmel yol tutuşuyla Gran Turismo 45, teknede herkesin iyi vakit geçirmesini garanti ediyor. Kıç taraftaki büyük güneşlenme alanı ve kokpitteki geniş U şeklindeki oturma düzeni yolculara dinlenmek ve sohbet etmek için ideal bir alan sunuyor.

MOTOR VE KONTROL

İçten takma motorlar, Volvo Z-Drive D6-380/DPH (2X380 CV/HP) veya Volvo D6-IPS 600 (2X440 CH/HP) ve Beneteau’nun dinamik, yüksek performanslı tekne üretimi konusundaki itibarını daha da doğrulayan Air Step® ile Gran Turismo 45 koşullar ne olursa olsun olağanüstü performans ve optimum seviyede güvenlik sunar.

RAHATLIK İMKANLARI SEYRE DAVET PENCERELER VE TAVAN

Geniş hidrolik yüzme platformu, suda yapılacak aktivitelerin tadını çıkarmak için mükemmeldir. Eğlenceli ve pratik GT 45, kıç tarafta güneş minderinin altına ustaca gizlenmiş bir tender garaja sahiptir. Bu garaj, elektrikli vinç ve kapağı sayesinde ne kadar faydalı olduğunu hemen kanıtlayacak ve çok kullanılışlı bir depolama alanına da dönüştürülebilir.

SEYRE DAVET

Alt güvertenin sakin, zarif atmosferi ve aydınlık, havadar alanları, dinlenmek ve yolculuğun tadını çıkarmak için rahat bir ortam sağlar. Master kabin duş kabini ayrı bir ebeveyn banyosu olan tam genişlikte bir kabinken, başta yer alan misafir kabininde yolcuların diledikleri şekilde ayarlayabilecekleri ayrılıp birleşebilen yataklar bulunmaktadır.

PENCERELER VE TAVAN

Standart olarak elektrikli bir sunroof (isteğe bağlı cam panelli) bulunan tavan ve istenirse kokpitin arkasını kapatan büyük bir elektrikli mafsallı cam ile GT 45, gerektiğinde hava şartlarına karşı koruma sağlayan etkili bir iç-dış mekan deneyimi sunar.

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Sanal ziyaret

Özellikler

Tam Boy

48’6’’

14.78 m

Genişlik

13’9’’

4.2 m

AĞIRLIK

24,782 lbs

11 241 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

15’

4.59 m

MAKSİMUM DERİNLİK

3’9’’

1.2 m

Yakıt kapasitesi

2 x 119 US Gal

2 x 450 L

Tatlı su kapasitesi

2 x 53 US Gal

2 x 200 L

Max. motor gücü

2 x 440 HP

2 x 440 CV

Kabin

2 / 3

CE SERTİFİKASI

C12 / D12

Profiller

IPS

Z-Drive

Düzenlemeler

AÇIK HARDTOP ILE DIŞ GÜVERTE
ANA GÜVERTE
ALT GÜVERTE - 2 Kabin düzeni
ALT GÜVERTE - 3 Kabin düzeni

AÇIK HARDTOP ILE DIŞ GÜVERTE

 • Z veya IPS tahrik seçenekli Airstep gövde
 • 350kg SWL ve 2.3m dingi / istifleme için garajlı tenderlift platformu 
 • Büyük ada güneşlik altında isteğe bağlı transom barbekü
 • Kokpit salonunun üzerinde 4,5m² alan yaratan elektrikli sürgülü hardtop
 • Kolay açılır entegre bimini ile ön güvertede güneşlenme alanı

ANA GÜVERTE

 • Yıl boyunca işlevselliği artıran elektrikli pencereli isteğe bağlı veranda kapısı
 • Katlanır masalı U şeklinde geniş salon koltuğu 
 • Arkasında isteğe bağlı açılır 40" TV bulunan kokpit mutfağı
 • Bitişik çiftli bank koltuklu spor pilot koltuğu   
   

ALT GÜVERTE - 2 Kabin düzeni

 • ¾ yükseklikte buzdolabı / dondurucu ile tam donanımlı mutfak
 • Perde ile bölünebilen yatağa dönüştürme seçeneğine sahip U şeklinde yemek masası
 • Ayrı duşa kabinli ebeveyn banyolu master kabin
 • Baş kamarada ayrı duşa kabinli banyo
 • Çift kişilik ada yataklı ön misafir kabini (isteğe bağlı kızakla iki tek kişilik yatağa dönüştürülebilir)  

ALT GÜVERTE - 3 Kabin düzeni

 • Yemek masası yerine alçak yataklı ve gardıroplu misafir kabini 

Partnerlerimiz

Volvo Penta

GARMIN

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.