First 27, modern tasarım ve yapı teknolojileri sayesinde, eğlenceli ve modern bir rüzgaraltı seyir deneyimi sunuyor. Ailenizle uzun yolculuklara çıkacağınız, yelken yaparak keyifli ve heyecanlı bir günün tadını çıkaracağınız ve kulüp yarışlarında size zaferler kazandıracak bir tekne. Bu cep gezi teknesinde 6 kişiye kadar konaklama imkanı var, iç mekanda ayrı bir ön-kamara, açık alan salon, tatlı suyun bulunduğu bir mutfak, buzdolabı ve klasik bir tekne tuvaleti bulunuyor.

DENİZ MİMARI: Samuel Manuard
İÇ TASARIM: Sito
Konsept & Ar-Ge : Seascape

Ödül(ler)

Best Pocket Sailor / Day Sailor 2022
FIRST 27 - Voilier de l'année 2022

NEDEN FIRST 27 ?

MODERN VE HIZLI

Hafif vakum yalıtımlı gövde, modern tasarım ve derin, düşük ağırlık merkezi olan salma bu yelkenli tekneleri bariz bir şekilde daha hızlı yapmamıza imkan sağladı; bu da teknenin karakterini tanımlıyor; hızlı, dengeli, güvenli ve havada süzülen yelkenli deneyimi.

GÜVENLİ

Yüksek stabiliteye sahip olması, üç suyabatmazlık bölmesi sayesinde batmaz gövde, çarpma kutusu, içten takmalı motor ve mutlak kontrol için dengeli ikiz dümeni bulunması, teknenin en güçlü noktalarından birinin güvenlik olmasına yol açıyor.

KONTROL ALTINDA

Dikkatlice düşünülmüş kokpit ergonomisi, azaltılmış ve sadeleştirilmiş güverte kumandaları, çift ırgat ve mükemmel dengeye sahip dümen sistemi, solo, iki kişi veya ful mürettebat düzeninde tekneyi kolay idare etmeye imkan sağlıyor.

DÜRÜST

Basit doğrusal şaft tahriki ve katlanabilir pervane ile birleştirilmiş güvenilir 15 HP içten takmalı motor, yüksek seyir hızlarını, kullanım kolaylığını ve az bakımı garanti eder.

İZLENEBİLİR

Sabit omurgaya rağmen, First 27, size yeni bir özgürlük düzeyi sunan hala tamamen çekilebilir bir teknedir. Uzun deniz teslimatları olmadan uzak kıyıları kolayca keşfedebilir, marina maliyetlerinden uzak sezon dışında teknenizi arka bahçenizde saklayabilirsiniz.

YELKEN DENEYİMİ

First 27’nin başlıca vaadi ve farklılığı, performansı ve eşsiz yelken deneyimi. 12 km hızla esen bir rüzgarda bile sizi şaşırtacak. Sağlam gövdenin dengesi, geniş ve düz su hattı ile T şeklindeki kurşun salmadan kaynaklanıyor. Büyütülmüş pruva hacmi, beraberinde dengeli ikiz dümen sistemi, rüzgar üstü yelken yapsanız da rüzgaraltı güvenle süzülseniz de bütün kontrolü size bırakıyor. Solo, iki kişi veya tam mürettebat nasıl yelken yaparsanız yapın, teknenin kolay idaresi dikkatlice düşünülmüş tasarımı ve kokpit ergonomisinden geliyor. Kayma hissi ve heyecan, öğleden sonra yelken rutininiz haline gelecek.

TEKNEDE YAŞAM

em birçok yarış teknesi kadar hızlı hem de şaşırtıcı bir konfor seviyesi sunuyor. Temiz, minimalist ve yükte hafif iç mekan, teknede yaşam için gerekli tüm olanakları barındırıyor. 2 kişi ön kamarada ve 4 kişiye kadar son derece aydınlık açık salonda olmak üzere, 6 kişi kalabilir. Salonda aynı zamanda kaldırılabilir bir masa ve buzdolabı bulunuyor. Orta kısımda, gazlı ocak ve tatlı suyun aktığı lavabosuyla bir mutfak mevcut. Yaratıcı, katlanır manyetik kapılar sayesinde, orta kısım atık su tankı olan bir tekne tuvaletine dönüştürülebiliyor veya ön kamarayı genişletmek için kullanılabiliyor. Büyük ve açık bir kokpit, rahat sıraları, çıkarılabilir iç / dış mekan masası ve kıçta duşla merdiveniyle sizi karşılıyor.

360° ziyaret

İlk 27'yi Keşfedin

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Özellikler

Tam Boy

26’ 3’’

7.99 m

Genişlik

8’ 4’’

2.54 m

AĞIRLIK

3902,18 lbs

1 770 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

40’

12.2 m

MAKSİMUM DERİNLİK

5’ 7’’

1.7 m

Max. motor gücü

15 HP

15 CV

Kabin

1

Tahrik

Yanmar inboard

CE SERTİFİKASI

B6

Profile

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.