Swift Trawler

Trawler'lar iddialı projelerinize daha da derinlik katar: uzun mesafeli yolculuklar, keşif gezileri ve daha fazlası. Evinizin tüm konforuna sahip bu güvenli, zarif, uzun menzilli tekneler, denizde uzun süreler geçirmek ve geniş pencerelerinden süzülüp geçen keyifli deniz manzaralarını izlemek için tasarlanmıştır. Trawler'lar zarif hatlara ve trimlere sahiptir, ancak aynı zamanda uzak yerlere kaçmaya her zaman hazır olan doyumsuz gezginlere de hitap ederler.
Grand Trawler 62, Swift Trawler'ın bilgi birikimini sade bir lüksle birleştiren serinin amiral gemisidir. 

Uzun Yolculukların Vaadi

Uzun mesafelerde açık denizleri aşmak için tasarlanan Trawler'lar, Cebelitarık'a doğru güney rotasını belirlemeden önce Norveç Fiyortlarını keşfetmenizi ve ardından İyonya Adaları’nı keşfetmenizi sağlar. Yakıt tasarrufu da sağlayan güçlü, güvenilir, verimli bir motora sahip olan Trawler'lar mükemmel bir seyir menziline sahiptir ve 10 knot'a yaklaşan hızlarda yüzlerce mil boyunca seyir yapılabilir.

Güzel bir şekilde dengelenmiş akıcı hatlara sahip olan Trawler serisinin tamamı yarı deplasmanlı bir gövdeye ve Grand Trawler 62 ‘nin deplasmanlı bir gövdesi vardır. Bu da performanslarına ve mükemmel deniz tutuşlarına katkıda bulunur.

Gerçek Bir Konfor İçinde Teknede Yaşam

Trawler, demirde veya seyir halindeyken çift olarak veya arkadaşlarınızla ya da ailenizle birlikte yaşamak için bir zevktir. Ekipmanın kalitesi, yaşam alanlarının büyüklüğü ve depolama kapasitesi hayatı çok kolaylaştırır ve uzun süreler boyunca huzur sunar.
Merkezi yaşam alanı, çevredeki deniz manzarasının keyfini rahatça çıkarabilmeniz için her yönden panoramik bir manzaraya sahip konforlu bir alandır.
Mutfak, güneşli havalarda geniş ve kesintisiz bir alan yaratmak için açılan büyük bir cam kapı aracılığıyla, iç mekanı dışarıdaki kokpite bağlar. Aydınlık ve geniş kabinler, çok sayıda ahşap işçiliği, döşeme ve kaplama seçeneğiyle şık bir şekilde tasarlanmıştır.

Güvenilir Yol Arkadaşı

Bir yolcu teknesinde güvenilirlik ve güvenlik esastır. Öncelikle, yolcular açısından, kokpit tamamen kapalıdır ve tekne seyir halindeyken bordalar ve vardavelar ekstra güvenlik sağlar.
Okyanuslarda seyir halindeyken gövde, dalgalı denizlerde bile suyu kolayca ve etkili bir şekilde keser. Son olarak, motor seyir hızında yakıt tasarrufu sağlar, ancak acil bir durumda limana geri dönmeniz gerektiğinde veya güçlü fırtınaları ve dalgalı denizleri atlatmak için hızla 20 knot hıza çıkabilir.

Muhteşem Özellik

SEANAPPS: Trawler'lar, akıllı telefonunuzdan kullanabileceğiniz bir mobil uygulama olan SEANAPPS sistemi ile donatılmış akıllı teknelerdir. SEANAPPS ile gönül rahatlığıyla seyir yapın. Teknenizin durumunu kontrol etmenize, bakımı öngörmenize ve Tekne Bakım Defterinize 24 saat erişmenize olanak tanır.

Bunları biliyor musun?

Teknenin ilk tasarlandığı 2003 yılından bu yana 2022 vergi yılının sonuna kadar 1681 Trawler satıldı!

Seyir Programları

Okyanus seyirleri, güzel deniz yolculukları ve uzun menzilli seyirler için tasarlanan Trawler'lar, uzun mesafe seyir menzilleri, denize elverişlilik ve uzun süreler boyunca konforlu yaşam alanları ile öne çıkarlar.

Elbette, bu olağanüstü konforlu ve geniş tekneler, aileniz veya arkadaşlarınızla kıyı gezintisi yapmak için de mükemmeldir. Trawler kolaylıkla idare edilir ve geniş bir yüzme platformunun yanı sıra kokpitten sürgülü bir cam kapı aracılığıyla sürüş istasyonuna uzanan geniş ve kesintisiz bir alana sahiptir, bu nedenle güneşli bir günde günübirlik tekne gezintilerine de uygundurlar.

Ödül(ler)

BOB Awards 2018
Swift Trawler 35
European Powerboat of the Year 2023
Swift Trawler 48
Bob Award Finalist 2022
Swift Trawler 48
Motorboat award 2023 - Finalist
Swift Trawler 48
European Powerboat of the year 2022
Grand Trawler 62
Motorboat Awards 2022
Grand Trawler 62

Trawler'ın Geçmişi

Tarihimiz son elli yılda pek çok kez anlatıldı, ancak onu anlamak için şirket değerlerimizi kavramanız ve kökenlerine dönmeniz gerekir, çünkü bu süreklilik ve ilerlemeden başka bir şey değildir.

Annette Roux Denize 130 yıllık bağlılık

Trawler'ın Geçmişi

Tarihimiz son elli yılda pek çok kez anlatıldı, ancak onu anlamak için şirket değerlerimizi kavramanız ve kökenlerine dönmeniz gerekir, çünkü bu süreklilik ve ilerlemeden başka bir şey değildir.

Annette Roux Denize 130 yıllık bağlılık