Gran Turismo 36, küçük bir dıştan takma motorlu teknedekine benzer olağanüstü yol tutuşu ve gerçek konfor algısı ile kaliteli seyri bir araya getiren kategorisindeki ilk teknedir. Hiç vakit kaybetmeden denizin tadını çıkarın - başlayın ve oynayın!

DENIZ MIMARISI : BENETEAU Powerboats
TASARIM : Style & Design / Andreani Design

Video

DIŞ MEKAN TASARIMI

Gran Turismo 36, şık ve sportif bir hardtop ile tarzını belirliyor.Gövdesi, dönüş sırasında daha iyi denge sağlamak için tasarlanmıştır ve güverte planı gün boyunca kullanım için özel yaşam alanları sunmaktadır. Ön güvertede bulunan geniş şezlonglar, benzersiz bir güneşlenme alanı sunuyor. Kıç tarafta yer alan açılır hardtop, koruma ve açık havanın keyfini bir araya getirmektedir. Geniş kokpit oturma alanında 8 kişiye kadar misafir ağırlayabilirsiniz. Sürüş mahallinde denize bakan iki sıra koltuk yer alır ve böylece dört kişi sürüş keyfinin heyecanını yaşayabilir.

İÇ MEKAN TASARIMI

Alt güverte, uzun gövde lumbozlarından ışık alır. İçerideki konfor seviyesi, genellikle bu boydaki bir teknede bulunan standartları aşmaktadır. İki çift kişilik kabin, konforlu salon, mutfak ve banyo, detaylara verilen önemi gösterir.

GÜÇLÜ

Kaybedecek zaman yok mu? Gran Turismo 36 sizi gitmek istediğiniz yere hızla götürür. Gevşemek, eğlenmek ve rahatça uyumak, teknede ki konforlu yaşam alanları sayesinde kolay ve çok eğlencelidir.

KOLAY SÜRÜŞ

İçten takmalı dizel 2x300 HP motor veya dıştan takmalı 2x300 HP veya 2x350 HP motorlar ile 30 ila 35 knot arasında değişen azami hızlara ulaşıyor. Direksiyon simidinin üzerinde yer alan bir joystick kumanda kolu ile Gran Turismo 36 ‘yı hızlı kullanmak çocuk oyuncağı. Ön tarafta iki adet Garmin 12”ekranla donatılmış sürüş mahalli, navigasyon yardımını yeni seviyelere taşıyor.

YENİLİKÇİ GÜNEŞLENME ALANLARI

Kokpitte, rahatlıkla güneşlenmeyi sağlayan geniş güneşlenme minderleri, yüzme platformuyla buluşuyor ve deniz üzerinde gerçek bir teras sunuyor. Ön güvertede bulunan geniş ve konforlu şezlonglar, tekne seyir halindeyken dinlenmek için güvenli ve keyifli bir yer sağlar. Güneş tentesi (isteğe bağlı) ile korunan ve modüler başlıklar, bardak tutucular ve iç hoparlörlerle donatılmış olup, kendi başına bir yaşam alanı haline gelmektedir.

İKİ MUTFAK

Hardtop ile korunan ve yüzme platformuna bakan açık hava mutfağı, teknedeki sosyal yaşamın anahtarıdır. Alt güvertede yer alan ana mutfağa gelince, ekipman seviyesi mutfaktan her şekilde istifade etmeye uygundur.

İKİ KABİN VE DUŞ ALANI

Ön güvertenin yüksekliği, bir adet çift kişilik yatak ve depolama alanı bulunan ana kabin için cömert bir alan sunmasını sağlıyor. Arka taraftaki misafir kabininde, teknedeki mürettebata bağlı olarak bir araya getirilebilen veya ayrılabilen iki ekstra yatak vardır. Banyoda duşakabin ve lavabo bulunur.

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Sanal ziyaret

Özellikler

Tam Boy

40’9’’

12.42 m

Genişlik

11’6’’

3.51 m

AĞIRLIK

15,849 lbs

7 191 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

14’1’’

4.3 m

MAKSİMUM DERİNLİK

3’9’’

1.15 m

Yakıt kapasitesi

2 x 108 US Gal

2 x 408 L

Max. motor gücü

2 x 350 HP

2 x 350 CV

Kabin

2

CE SERTİFİKASI

B8 / C10

Profiller

İçten takmalı versiyon

Dıştan takma versiyon

Düzenlemeler

Dış mekan
Ana güverte
alt güverte

Dış mekan

 • CE Sertifikası B8 - C10
 • Garmin Elektronik Paket
 • 2 versiyon: In-Board dizel 2x300 HP motor veya out-Board 2x300 HP veya 2x350HP motor
 • Elektrikle açılan tavan (standart)
 • Geniş entegre güneşlenme alanları
 • Seçenek olarak sunulan genişletilmiş yüzme platformu

Ana güverte

 • Masif ahşap masa etrafında 8 kişilik büyük bir salon
 • Lavabo, elektrikli ızgara ve buzdolabı, kokpite akıllıca yerleştirilmiş dış mutfak
 • Kıç taraftaki denize bakan şezlong, ayarlanabilir bir sırtlık ve bardak tutucular ile
 • Koltukların altında depolama alanı
 • Ergonomik ve tam donanımlı dümen istasyonu, çift pilot bankı ve çift yardımcı pilot bankı, opsiyonel klima
 • İsteğe bağlı olarak manuel açılan yan cam ile panoramik görünüm

alt güverte

 • Rahat salon ve iyi donanımlı ana mutfak
 • Bir ada yatağı ve deposu olan aydınlık ve iyi havalandırılmalı büyük owner kabin (raflar, asma dolap, depo, yatak dolabı, çekmece)
 • Çok geniş çift yataklı ve ışıkla bezenmiş misafir kabini
 • Teknenin baş tarafında deniz manzarası ve ayrı bir duş
 • İsteğe bağlı klima
 • Tüm açılardan deniz manzarası

Partnerlerimiz

Volvo Penta

Mercury

SUZUKI

GARMIN

Basın İncelemeleri

MOTORBOAT & YACHTING

"Gran Turismo 36 first look" : read more

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.