Antares 7

Daha fazla konfor ve çok yönlülük için bir dizi yeni özellik

Tüm aileyle eğlence için özel olarak tasarlanan Antares 7, daha uzun geziler için mükemmel bir seçim olmasını sağlayan yenilikçi çözümler sunar. Donanımlar, seyir yapmak ve teknedeki yaşamı mümkün olduğunca konforlu hale getirmek için tasarlanmıştır, bu da bunu rahatlatıcı, çok yönlü bir hafta sonu yapar. Antares 7’nin harika bir balıkçılık deneyimi için tasarlanmış güverte düzeni ve ekipmanları ile bir Fishing versiyonu da mevcuttur.

Karayolu ile taşınması kolay olan Antares 7, zengin yeni keşifler ve kıyı seyir deneyimleri vaat ediyor.

Naval Designer : BENETEAU Powerboats

İç mimar : Sarrazin Design

DIŞ MEKAN TASARIMI

Antares 7, güçlü ve dinamik bir stili gururla sergiler. Gergin, temiz çizgileri, tekneye ince ve zarif siluetini veren borda çizgileri sportif bir çekicilik kazandırır. Bu yeni model, Antares serisinin karakteristik özelliklerini korurken, kendi karakterinde de iddialı. İskele tarafa hafifçe kaydırılan kokpit, ön güneşlenme alanına erişimi kolaylaştıran geniş bir sancak iskelesi sunar.

İÇ MEKAN TASARIMI

Antares 7 siluetini tasarlarken dikkat edilen özen, özellikle çekici bir dümen istasyonuna sahip olan salonda da devam ediyor. Tek parça halinde tamamen siyah gösterge paneliyle donatılmış olan bu tasarım, teknenin genel görünümünü zarif bir şekilde tamamlıyor. Çok sayıda camlı pencere ve havalandırma açıklığı, tüm yolculara muhteşem panoramik manzaralar ve mükemmel havalandırma sunar. Kabinin sayısız saklama alanı ve modülerliği, teknede çok rahat bir yaşam sağlar.

FISHING VERSIYON

Fishing versiyonda, kıç tarafta bulunan koltuğun yeri, olta tutucular, bardak tutucular, kesme tahtası, yemler ve kancalar için saklama alanı ile donatılmış bir balıkçı istasyonu ile değiştirilmiştir. İskele tarafa bir canlı balık livarı yerleştirilmiştir. Sancak tarafına, iskelenin altında ek depolama alanı vardır.

HIGHLIGHTS

SANCAK TARAFTA KAPI

Sancak tarafında bulunan kapı, yanaşmayı daha da kolaylaştırırken, yüzmek veya balıkları içeri çekmek için denize ek, güvenli bir erişim sağlar.

ENİŞ U-ŞEKİLLİ KOKPİT

Kokpitte, 5 kişiye kadar rahatça oturabilir. Tüm koltuklar ve büyük katlanır masa, geniş bir güneşlenme minderine dönüştürülebilir.

KONFORLU SALON

Antares 7 salonu olağanüstü konfor sunmaktadır. Yemek masasına bakacak şekilde dönen bir pilot koltuğu veya bir yatak oluşturmak için anında inebilen bir yardımcı pilot koltuğu ile modülerlik sunulmuştur. Mutfak alanı pilot koltuğunun arkasında yer almaktadır.

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Özellikler

Tam Boy

24’6’’

7.48 m

Genişlik

8’2’’

2.5 m

AĞIRLIK

4,157 lbs

1 886 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

7’7’’

2.3 m

MİNİMUM DERİNLİK

1’8’

0.5 m

MAKSİMUM DERİNLİK

2’7’’

0.8 m

Yakıt kapasitesi

45 US Gal

170 L

Tatlı su kapasitesi

13 US Gal

50 L

Max. motor gücü

200 HP

200 CV

CE SERTİFİKASI

C8 / D8

Profiller

Cruising versiyon

Fishing versiyon

Layouts

Dış
Wheelhouse
Kabin
Ayrı tuvaletli kabin

Dış

 • Yeni ıslak depo
 • Kokpit zemininde 1 adet depo
 • Geniş korumalı tekerlek yuvası
 • Tavan rafları
 • Daha büyük stratboard yan güverte
 • Baş güneşlik

Wheelhouse

 • Modüler salon koltukları
 • Donanımlı mutfak
 • Yeni döner pilot koltuğu
 • Yeni entegre dümen istasyonu

Kabin

 • Yatak seçeneği ile yeni depolama alanı
 • Önde çift kişilik yatak

Ayrı tuvaletli kabin

 • Opsiyonel olarak ayrılmış tuvaletler

Partnerlerimiz

Mercury

SUZUKI

GARMIN

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.