Dünyaca ünlü tasarımcılar Roberto Biscontini ve Lorenzo Argento, bu 60 feet uzunluğundaki ocean-cruising yatın tüm detaylarını en ince ayrıntısına kadar düşünerek özenle tasarladılar.

Yaklaşık 18 metre gövde uzunluğundaki Oceanis Yacht 60, zarif tasarımını ve mükemmel denizciliğini korurken aynı zamanda, şık ve özel bir görünüme de sahiptir.

DENİZ MİMARI : Biscontini Yacht Design
İÇ VE DIŞ TASARIM: Lorenzo Argento

Ödül(ler)

European Yacht of the year Nominated 2023
British Award 2022 Winner

DIŞ MEKAN TASARIMI

Yeni kokpit düzeni, derinliği ve ön güverteye geçiş kolaylığı ile rahatlık ve güven duygusunu sağlıyor. 

İki ayrı dümen istasyonu, tüm manevraları dümenden ayrılmadan gerçekleştirilebilmek için en iyi şekilde konumlandırılmıştır. Ship Control ve Seanapps sistemleri, teknenin kontrolünü ve bakımını kolaylıkla yapmanızı sağlar.

Bimini, 2 farklı seçenekte sunuluyor. Hardtop versiyonda, kokpite gelen güneş miktarı ve havalandırma arasındaki en iyi dengeyi bulmak için, öne doğru açılabilen sürgülü tente mevcuttur.

Geniş bot garajında 2.8 metrelik bir tender bot kolayca depolanabilir ve makaralı elektrikli vinç sayesinde botu çekme ve denize indirme zahmetsizce yapılabilir.

İÇ MEKAN TASARIMI

Teknenin orta kısmına yerleştirilmiş mutfak, teknenin gövde genişliğini verimli bir şekilde kullanır. İskele tarafta; depolama alanları ve buzdolabı, sancak tarafta; lavabo, fırın ve bulaşık makinesi yer alır. Yeterli depolama alanları ve yenilikçi bir tezgah düzeni vardır.

Geniş salonunda, etrafında altı kişinin rahatça oturabileceği yemek masanın karşısında, oldukça rahat bir oturma grubu bulunur. Harita masası, navigasyonla ilgilenen ekip üyesinin teknedeki tüm sohbetlere katılmasını sağlayacak konumdadır.

3 kabin 3 tuvalet versiyonu bulunan Oceanis Yacht 60, iki farklı mobilya seçeneğine sahiptir; standart olarak ceviz ve opsiyonel olarak açık meşe.

Ahşabın, beyaz lake yüzeylerle uyumlu bir şekilde harmanlanması ve özel döşeme ile eşleştirilmesiyle şık bir atmosfer yaratılıyor.

Lüks ve dinlendirici master kabin, mahremiyeti sağlarken, tekne sahibine muhteşem bir deniz manzarası da sunuyor. Yatak, kabine girişte geniş depo alanlarını geçtikten sonra, sancak tarafa sizi karşılar.

2 farklı seçenek

Standart olarak ceviz ve isteğe bağlı olarak açık meşe.

Before Sonra

ÖNEMLİ NOKTALAR

FERAH VE AYDINLIK İÇ MEKANLAR

Teknenin içine girdiğinizde, ideal genişlikte bir alan ve aydınlık bir salon sizi karşılar.

GÜVERTEDE RAHAT HARAKET İMKANI

Geniş yan güverteler, dümen istasyonlarının çevresinden geçerek ön güverteye engelsiz geçişi sağlamaktadır.

GÜVENLİ VE DONANIMLI KOKPİT

Devasa kokpit, ekstra güvenlik ve kolay hareket sağlar. Tekneyi kullanan, tüm manevraları dümenden ayrılmadan gerçekleştirebilir.

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Sanal ziyaret

Özellikler

Tam Boy

62’2’’

18.95 m

Genişlik

17’5’’

5.25 m

AĞIRLIK

11,020 lbs

21700 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

75’6’’

24.5 m

MİNİMUM DERİNLİK

8’4’’

2.66 m

Yakıt kapasitesi

132 US Gal

500 L

Tatlı su kapasitesi

211 US Gal

860 L

Max. motor gücü

150 HP

150 CV

CE SERTİFİKASI

A10 / B14 / C14

Layouts

Standart salma

Kısa salma

Düzenlemeler

Profil
3 kabin - 3 banyo & wc
4 kabin - 4 banyo & wc

Profil

3 kabin - 3 banyo & wc

4 kabin - 4 banyo & wc

Partnerlerimiz

Raymarine

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.