Flyer

Flyer serisi, unutulmaz bir içgüdüsel zevk dünyasının kapılarını aralıyor. Canınız ne zaman isterse günlük bir geziye çıkın, geniş açık alanlarda hızlı gezinti hayallerinizi gerçekleştirin, ailenizle veya arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirin, sporun keyfini çıkarmaktan güneşte tembellik yapmaya geçin. Özetle, Flyer özgürlük demektir.

İSTEDİĞİNİZ HER ŞEYİ YAPAR

Flyer serisi tüm gezilerinizi ve fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için tasarlandı.

Güneşli güzel bir kış gününde bir arkadaşınızla balık tutma gezisi, güzel bir bahar gününde wakeboard mücadelesi, sadece sizin bildiğiniz ulaşılmaz bir koyda hızlı bir mola verip lezzetli bir şeyler atıştırmak veya sahilin koşuşturmasından uzakta güneşin altında saatler geçirmek.

Flyer'ınız, o gün canınız ne yapmak isterse istesin, tüm arzularınızı yerine getirecektir. Motorları sınırsız yolculuk arzunuzu ve hız hayallerinizi tatmin edecektir. Birden fazla amaç için tasarlanmış bir tekneyle denize açılmak büyük bir keyiftir.

Stil ve zevkler

Cesur özellikler Flyer serisinde kendini gösterir. Her model zarif ve sportif bir görünüme sahiptir. Teknenin göz alıcı hatları, içinizi ısıtan güzel anlar vaat ediyor.

Siz de, misafirleriniz de Flyer'ın her yönünü seveceksiniz. Güneşlenmek için SUNdeck versiyonu veya bu deneyimi arkadaşlarınızla paylaşmak için 2 konforlu salona sahip SPACEdeck versiyonu vardır. Her ayrıntı önemlidir ve fark yaratır: şık veya geleneksel döşeme, güneşlenme alanına dönüşen kokpit masası, opsiyonel balık tutma istasyonu, ilave koltuklar. Bu modülerlik, Flyer serisinin ününü oluşturmuştur.

Konfor ve Performans Sunan Teknoloji

Flyer tekneleri çeşitli sularda güvenle kullanılmak üzere tasarlanmıştır: göl, deniz ve nehir. BENETEAU denize elverişliliğe özellikle önem vermektedir ve bu seri en yeni nesil Air-Step konsepti ile tasarlanıp üretilmiştir: hava yastığı ve ince pruva sayesinde daha yüksek hızda, konfor sunan ve yakıt tüketimini azaltan bir teknoloji.

Bu, çok dalgalı sularda bile iyi idare edilen ve deniz alışkanlıkları olsun ya da olmasın ailenizi ve arkadaşlarınızı güvenle eğlendirebileceğiniz tekneler üretir.

Özellikler

Smart Walkaround konsepti, bazı Flyer SUNdeck güvertelerinde hareketi kolaylaştıran bir yeniliktir.
Daha büyük olan iskele yürüme yolu ve ön güneşlenme alanına güvenli bir şekilde ulaşmayı çok kolaylaştırır. Konuklar ön güverteyi daha iyi kullanabilir ve bu da daha büyük bir kabin sağlar.

Bunları biliyor musun?

Flyer 9 SPACEdeck 'in 2021 yılında 8 ila 11 metrelik motorlu tekne kategorisinde "Avrupa Yılın Motorlu Teknesi" ödülünü kazandığını biliyor muydunuz?

Bu ödül, yolcuların kullanabileceği ön güverte alanını optimize eden yenilikçi tasarımı, U şeklindeki oturma alanı ile kokpiti ve bir yan platforma dönüşen açılır iskele siperliğini kapsıyor. Tekne zarif, modüler ve iki adet 250 HP motoruyla oldukça sportif bir havaya sahip. Groupe Bénéteau'nun gururu ve neşesi olan bu tekne, tekneye binmek ve denizin tüm zevklerinin tadını çıkarmak için bir başka neden.

Navigasyon Programları

Flyer, günlük kısa gezintiler (dayboating) için idealdir ve şafak vakti balık tutmaya hevesli olanları mutlu bir şekilde ağırlayabilir ya da geç kalkanların ve son dakikacı piknik severlerin tekneye binmesi için gün ortasına kadar bekleyebilir veya günün geri kalanında acemi ya da deneyimli su sporları severleri çekebilir.

Havada sihir olduğunda ve teknede daha uzun süre kalmak için zamanınız olduğunda, özellikle konforu kabini ve orta kabiniyle 4 kişilik kapasiteye sahip Flyer SUNdeck ile uzun bir yolculuğa hitap edebilir.

Ödül(ler)

European Powerboat of the Year 2023
Flyer 8 SUNdeck
BOB Awards 2023
Flyer 8 SUNdeck
BOB Awards 2023
Flyer 8 SPACEdeck
European Powerboat of the year 2021
Flyer 9 SPACEdeck
European Powerboat of the year 2021
Flyer 9 SUNdeck
European Powerboat of the year 2020
Flyer 10

Flyer'ın tarihini keşfedin

" Biz deneyimsiz 'denizciler' bu yarışı bir motorlu tekneyle nasıl kazanabilirdik? Bu bir sorun değildi, hemen ardından Flyer serisi doğdu ve ilk modeller Paris Boat Show'da gösterildi."

Annette Roux - Denize 130 yıllık bağlılık (1980)

Flyer'ın tarihini keşfedin

" Biz deneyimsiz 'denizciler' bu yarışı bir motorlu tekneyle nasıl kazanabilirdik? Bu bir sorun değildi, hemen ardından Flyer serisi doğdu ve ilk modeller Paris Boat Show'da gösterildi."

Annette Roux - Denize 130 yıllık bağlılık (1980)