Flyer 8 SPACEdeck

SU SPORLARI AKTİVİTELERİNİZ İÇİN İHTİYACINIZ OLAN TÜM ALAN

Flyer 8 SPACEdeck'in güçlü, temiz çizgileri, yeni nesil BENETEAU Flyer'ların cesur tasarımına tanıklık ediyor. Balıkçılık ve su sporları için özel olarak tasarlanan Flyer 8 SPACEdeck, yeni deneyimler açısından zengin aktif eğlence arayışları arayan herkesi memnun edecek.

DONANMA TASARIMCISI: BENETEAU POWERBOATS
Tasarım: ANDREANI DESIGN

Ödül(ler)

BOB Awards 2023

DIŞ MEKAN TASARIMI

Flyer 8 SPACEdeck'in çarpıcı özelliği, zarafet ve işlevselliğin bilinçli birleşimidir.
Flyer 8 SPACEdeck, teknede dolaşmayı kolaylaştıran ve yolcular ile aynı hizada oturmayı sağlayan güverte planıyla, yolcuların en sevdikleri su sporlarının keyfini çıkarmaları için tam bir özgürlük sunuyor. Teknenin siluetini daha da modernize eden alçaltılmış minberler, denizin ve ufkun muhteşem net manzarasını sunar.

İÇ MEKAN TASARIMI

Flyer 8 Spacedeck'in kabininde, tuvaletlerin yanı sıra buzdolabı veya küçük bir çocuk yatağı kurmak için yer bulunmaktadır.

HIGHLIGHTS

OPTİMİZE GEÇİŞ

Tamamen aynı hizada olan güverte planı, kıçtaki yüzme platformlarından teknenin önüne kadar özgürce hareket etmenizi sağlar. Spor balıkçılığında yadsınamaz bir avantaj!

GENİŞ ÖN GÜNEŞLENME ALANI

Flyer 8 SPACEdeck'in ön tarafında, yan ve orta koltuklar geniş güneşlenme teraslarına dönüşüyor. İleri platform tamamen erişilebilir.

MODÜLER KOKPİT

Koltuklar 180° döner ve kokpit masasının etrafında keyifli bir alan yaratmak için kullanılabilir. Teknenin ön tarafında olduğu gibi masanın etrafına en fazla 6 kişi oturabilir.

ÇOK YÖNLÜ

Kokpit'te yer alan rahat dönüşümlü koltuklar, bir balıkçı istasyonu veya güneşlenme alanı olarak yapılandırılabilir. Su kayağı direği de takılabilir. İki yüzme platformu, gemiye kolay erişim sağlar ve demirliyken dalışı kolaylaştırır.

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Özellikler

Tam Boy

26’10’’

8.17 m

Genişlik

8’4’’

2.53 m

AĞIRLIK

4,687 lbs

2 126 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

8’0’’

2.45 m

MİNİMUM DERİNLİK

1’5’’

0.5 m

MAKSİMUM DERİNLİK

2’11’’

0.9 m

Yakıt kapasitesi

90 US Gal

340 L

Tatlı su kapasitesi

21 US Gal

80 L

Max. motor gücü

350 HP

350 CV

CE SERTİFİKASI

C10 / D10

Profil

Layout

Partnerlerimiz

Mercury

SUZUKI

GARMIN

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.