BİR BENETEAU TEKNE SAHİBİ OLMAK

Deneme seyrileri, tekne finansmanı, isteğe göre kişiselleştirme, etkinlikler, satış sonrası servis hizmeti ve global bayilik ağında sağlam uzmanlığa sahip, özel ekipler tarafından desteklenen BENETEAU, geniş çaplı beceri ve deneyimiyle uzun süreli müşteri ilişkileri kurarak, her BENETEAU tekne sahibine tekne yaşamları boyunca destek olmaktadır.

137 YILLIK UZMANLIK

1884 yılında, Beneteau ailesi tarafından Saint-Gilles-Croix-de-Vie’de kurulan BENETEAU, tarihini, deneyimini ve bir nesilden diğerine aktararak, teknelere olan tutkusunu paylaşmaya devam etmektedir. BENETEAU başlangıçta balıkçı tekneleri yapmak üzere kurulmuş olmasına rağmen, ürünleri ve çeşitliliğini geliştirerek ve genişleterek eğlence amaçlı gezi teknesi beklentilerine cevap vermiş ve inovasyonu iş stratejisinin temel bir unsuru haline getirmiştir. Bugün, BENETEAU  11 çeşit yelkenli tekne and motorbot üreterek, gezi teknesi dünyasını mümkün olduğunca çok kişiye açmıştır.

MODELİMİZİN MERKEZİNDEKİ İNOVASYON

BENETEAU, denizcilik sektörünün en iyi mimarları ve tasarımcıları ile birlikte çalışarak yüksek kalitede tasarım ve mühendislik özellikleriyle inşa edilmiş yenilikçi, ileri teknoloji tekneler sunmaktadır. Her yeni model için tasarım ekiplerimiz, bir yandan tekne yapım becerilerimizin temel ilkelerini korurken, ileri teknoloji ve inovasyonu birleştirmektedir. Eşsiz kaynak karışımı, ileri teknoloji Ar-Ge programı ve dünya çapında son derece deneyimli ekiplerden oluşan bir ağa sahip olan BENETEAU, hem ortaklarından temin edilen bileşenlerin dayanıklılığını test edecek hem de kendi parçalarını ve bileşenlerini tasarlayacak şekilde donatılmıştır. 

KİŞİYE ÖZEL FİNANSAL ÇÖZÜMLER

20 yılı aşkın tecrübesiyle tekne finansmanında Avrupalı uzman olan SGB Finance, teknecilik sektörü için özel tasarlanmış sigortaların yanı sıra kişisel durumunuza uygun esnek finansman çözümler sunmaktadır.

 

GÜVENEBİLECEĞİNİZ BİR SATIŞ SONRASI HİZMET

BENETEAU tekneleri ve yatları sadece en ileri derecedeki yenilik standartlarına göre üretilmekle kalmaz, aynı zamanda duyarlı ve verimli bir satış sonrası servis hizmeti ağına sahiptir.  Satış sonrası ekibimizde, sorun çözme hususunda üst düzey donanıma sahip teknisyenlerimizden yedek parça uzmanlarına kadar 50’den fazla profesyonel, teknenizi mükemmel çalışır durumda tutmaya kendini adamıştır. 

Taahhütlerimiz:

  • 7 yıl yapısal garanti
  • 3 yıl parça ve işçiliği kapsayan garanti

BENETEAU tekneleri ve yatları sadece en ileri derecedeki yenilik standartlarına göre üretilmekle kalmaz, aynı zamanda duyarlı ve verimli bir 

BAYİ AĞI HİZMETİNİZDE

BENETEAU bayisinden tekne almanın birçok avantajı vardır. BENETEAU bayileri, ihtiyaçlarınıza ve seyir programınıza en uygun teknenin hangisi olduğu konusunda iyi bir profesyonel tavsiye vermenin yanı sıra, tekne hayatınız boyunca size eşlik ederler. BENETEAU 400 tekne bayisinden oluşan küresel ağıyla, teknecilik sektöründe dünyanın en büyük özel profesyonel ağına sahiptir. 

DENEME SEYRİ ÜSSÜNE ERİŞİM

BENETEAU yelkenli teknelerini ve motoryatlarını gerçek hayatta deniz koşullarında denemek ister misiniz? Premium Service ekibi, Barcelona havaalanının 15 dakika güneyinde bulunan Port Ginesta yat limanındaki private sea trials base, tüm yıl boyunca sizi ağırlamaya hazır bulunmaktadır.

 

BENETEAU AİLESİNE KATILIN

BENETEAU tekne yapımı ve geliştirme konusundaki uzmanlığına ek olarak, su üzerinde buluşma ve olağanüstü anıları paylaşma fırsatının tadını çıkaran dünyanın dört bir yanındaki tekne tutkunlarını bir araya getiren küresel bir ailedir.

BENETEAU, tüm dünyada yılda birkaç kez,  Beneteau Yacht Rendez-vousSwift Trawlers Rendez-vous , First Cup veya Beneteau Cup, gibi tekne sahiplerine özel düzenlediği etkinliklerle, mevcut bağları güçlendirmekte ve ilişki ağlarını genişletme fırsatı sunar.

BENETEAU aynı zamanda, OCEANIS Med gibi dünya çapındaki tekne sahipleri dernekleri tarafından düzenlenen etkinlikleri de desteklemektedir.