Antares serisinin yeni amiral gemisi, öncü modellerde geliştirilen kimliğe ve köklü tarihe sadıktır. Antares 12, donanım, teknede konfor, ferahlık hissi ve zarafet açısından yeni bir atılım yaptı. Nereye giderseniz gidin, herkes onun stilini tanır ve aileniz teknenin çok yönlülüğüne hayran kalır.

GELİŞTİRME : BENETEAU
TASARIMCI : Sarrazin Design

Ödül(ler)

European Powerboat of the Year 2024 - Nominated

DIŞ MEKAN TASARIMI

Şık ve modern bir görünüme sahip Antares 12, seriyi son 45 yılda çok başarılı kılan profil ve anlayışın altını çiziyor. Bordo kavsi ve gövde pencereleri zarif bir çizgi oluşturur ve içeriye bol miktarda doğal ışık getirir. İkonik sert tavan profili, teknenin geri kalanıyla iyi uyum sağlar ve büyük flybridge'in temelini oluşturur.

Teknede üç açık oturma alanı vardır: kokpit, ön güneşlenme minderi, köşe oturma alanı ile tam donanımlı bir açık mutfak dolabı olan geniş bir flybridge.

İÇ MEKAN TASARIMI

Antares 12, şık ve cömert iç yaşam alanlarının yanı sıra, malzemelerinin ve döşemelerinin kalitesiyle öne çıkıyor. Kaptan köşkü, panoramik deniz manzarasına sahip merkezi bir yaşam alanıdır.

Tam donanımlı mutfak, yaratıcı ruhunuzu serbest bırakmanıza olanak tanır. Karşılıklı oturma düzeni ile salon koltukları, iyi bir arkadaşlığın tadını çıkarmak için harika bir yerdir. Doğal aydınlatma, zarif döşemeler ve lake mobilyalar, dinlenebileceğiniz ve çevreyi düşünebileceğiniz huzurlu bir atmosfer yaratmaktadır.


Gemide herkesin mahremiyeti korunur: geniş ve aydınlık olan kaptan kamarası, tıpkı VIP konuk kamarası gibi kendi ebeveyn banyosuna sahiptir. Son derece modüler bir üçüncü kabin, tek veya çift kişilik yatak olarak kullanılabilir veya sahibinin herhangi bir ihtiyacı halinde kolayca ekstra depolama alanı haline gelelebilir. Teknede keyifli bir gece geçirmek için salon koltukları yatağa dönüştürülebilir ve bu şekilde teknede sekiz kişiye kadar misafir ağırlayabilirsiniz.

Antares Stili

Konfor ve Keyfe Hizmet Eden Teknoloji

Entegre kumanda koluna sahip ikiz Mercury yeni nesil Verado V10 400 HP motorlarla güçlendirilen Antares 12
Su üzerinde ihtiyacınız olan güç ve çeviklik. Tüm pazarların beklentilerini karşılamak için Antares 12, üçlü Mercury Verado V8 300 HP motorlarla da mevcuttur. Her iki dümenden de olağanüstü görüş ve isteğe bağlı Seakeeper cayro Tekneyi çoğu hava koşulunda güvenle kullanmanız için size güven verir.

Yaşam Alanlarında Birbirine Bağlantılı Geçişle

Açılır üç kanatlı kokpit kapısı, salonu ve kokpiti açık bir alana dönüştürüyor. Kokpitin kaptan köşkü salonla harmanlanması, Antares 12'nin kıç kısmından ileriye doğru büyük bir akış sağlıyor. Motorların arkasındaki güvenli yürüyüş yolları ve sirkülasyon alanı, gemide kolay hareket etmeyi sağlar.

 

Denizde Eğlenceli Kaçamaklar

Şnorkel ile denize girenler ve paddle board hayranları, kokpiti genişleten ve suya kolay giriş çıkış sağlayan yan platformu gerçekten çok sevecekler.

Aynı zamanda günübirlik gezi teknesi

Antares 12, arkadaşlarla eğlenceli geziler veya aile ile konforlu kaçamaklar için harika bir günlük teknedir. Teknede üç açık oturma alanı vardır: hattın uzun bir hardtop özelliği ile korunan kıç kokpit, ayarlanabilir sırtlıklı ön güneşlenme minderi, köşe oturma alanı ile tam donanımlı bir açık mutfak dolabı olan geniş bir flybridge.

2 Ayrı Gövde Rengi Mevcuttur

Before Sonra

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Özellikler

Tam Boy

42'7"

12.97 m

Genişlik

12'5''

3.78 m

AĞIRLIK

20,081 lbs

9111 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

16'1''

4.9 m

MAKSİMUM DERİNLİK

3'10"

1.1 m

Yakıt kapasitesi

310 US Gal

1174 L

Tatlı su kapasitesi

169 US Gal

400 L

Max. motor gücü

900 HP

900 CV

Kabin

3

Tahrik

Hors-Bord

CE SERTİFİKASI

B10/ C12

Layout plans

Alt Güverte
Flybridge
Kaptan Köşkü
Üst Güverte
Üç motorlu versiyon mevcuttur

Alt Güverte

 • Master kabinde çok geniş bir duş kabinine sahip ebeveyn banyosu
 • Özel ebeveyn banyolu VIP kabin
 • Üçüncü modüler kabin: 3. çift kişilik kabin veya depolama alanı
 • Konukların günlük kullanımı için duş alanı

Flybridge

 • Çıkarılabilir tablalı geniş U-biçimli salon masası
 • Izgara ve 42 L buzdolabı içeren açık hava mutfak ünitesi
 • 2 büyük kaptan ve co-pilot koltuğu
 • Co-pilot koltuğu güneşlenme minderine dönüşür
 • Büyük koruyucu Bimini top

Kaptan Köşkü

 • Büyük U şeklindeki salon koltukları, büyük bir çift kişilik yatağa dönüşür
 • Salon koltuğu yardımcı pilot koltuğuna dönüşür
 • Salon koltuğu kokpite bakacak şekilde döner
 • Sancak tarafındaki yürüme yoluna doğrudan erişime sahip konforlu dümen mahalli
 • 43” TV içeren tam donanımlı modern mutfak
 • Ön camın altında özel bulaşık saklama alanı

Üst Güverte

 • Ön oturma yeri ve çıkarılabilir masa ile büyük ön güneşlenme minderi
 • Yan erişim kapısına sahip geniş yan platform
 • Kaptan köşküne sorunsuz bir şekilde açılan büyük, gömme kokpit
 • Uzun koruyucu hard top
 • Motorlar ve arka koltuk sırası arasında kolay hareket
 • Sancak tarafta geniş yürüme yolu

Üç motorlu versiyon mevcuttur

 • Üçlü Mercury Verado V8 300 CV motorlarla da mevcuttur.

Partners

Mercury

GARMIN

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.