Antares

Konfor ve zarif çizgileri olan bir tekne söz konusu olduğunda, tekne maceralarını değerli kılan insanlardır.

Bu motorlu tekneler, arkadaşlarla yapılan su sporları için olduğu kadar aile gezintileri için de bir övgü niteliğindedir. Tüm ihtiyaçlarınız için idealdir ve yıl boyunca suda, güvenlik ve koruma içinde özel anları paylaşmak için bir ilham kaynağıdır.

Haz dışında her şeyden korunmuştur

ANTARES, her mevsimde ve her hava koşulunda denizde birlikte zaman geçirmenin keyfini vaat ediyor.

Geniş dümen mahalli, korunaklı havuzluğu ve üst düzey konfor sunan donanımlarıyla bu dıştan takma motorlu tekneler, yapmak istediğiniz her şey için idealdir. Okyanusun enginliğinin tadını çıkarmak için kışın bir şafak yolculuğuna çıkın, Ağustos öğleden sonrasının sıcağında çocuklarla hızlı bir geçiş, her şeyden izole bir koyda kokpit salonunda arkadaşlarla bir yemek yapın ya da eğlenceyi uzatmak için kamara veya salon yataklarında teknede bir gece geçirin.

ÇOK YÖNLÜLÜK, OPSİYONLAR VE HER ZAMAN KONFOR

Antares serisi seyahat için bir bilettir ve her yolculuk kişiye özel bir maceradır. Hevesli balıkçılar olta tutucuları ve rekor avlar umuduyla saatler geçirebilecekleri açık kokpiti seveceklerdir. Sörf severler, güvertede dağınıklık yapmaksızın yanlarına paddle board almalarına olanak tanıyan üst taraftaki tavan rayından faydalanabilirler. Zahmetsizce binmek için standart olarak üretilen akıllıca düşünülmüş sancak kapısı herkesin hoşuna gidecektir. Antares'te her zaman, tüm konuklarınıza harika bir kişiye özel deneyim sunmak için iyi düşünülmüş seçenekler mevcuttur.

TEKNEDE İYİ YAŞAMIN TADINI ÇIKARMAK İÇİN İDEAL TASARIM

Her Antares açık alan, kapalı alan ve gece mekanları arasında mükemmel bir dengenin sonucudur. Flyer teknelerine olağanüstü modülerlik kazandıran ve teknede gece ve gündüz uyumlu bir yaşam sağlayan mühendislik, tasarım ve optimizasyonun ince bir karışımı mevcuttur: modüler kokpit, kayar koltuk, hatta deniz üzerinde bir teras oluşturan bir yan yüzme platformu. Antares motorlu tekneleri pratik ve konforludur, ancak bunun ötesinde, zarif ve performansı birleştiren ve gittiğiniz her yerde iyi bilinen hoş ince hatlara sahip muhteşem teknelerdir.

Muhteşem Özellik

Tekneye güvenli ve kolay erişim sağlayan sancak erişim kapısı bu pazar segmentinde gerçek bir yeniliktir (Antares 8'den). Pontondan aileleri bindirmek veya seyahatiniz için en sevdiğiniz erzakları tekneye almak için pratiktir ve balıkçıların büyük avları tekneye taşımasını kolaylaştırır.

Seyir Programları

Halatı çözün. Yolculuğunuzu uzatın. Asla geri dönmek istemezsiniz.

Antares serisindeki her yolculuk sizi daha uzun süre teknede kalmaya teşvik eder. Güçlü ve yüksek performanslı motorlara sahip Antares tekneleri, sizi daha uzun süre daha uzağa götürecek mükemmel bir seyir menziline sahiptir. Çoğunlukla Dayboating - hızlı günlük geziler veya gezintiler veya su sporları - için kullanılsalar da, teknedeki elverişli alanlar ve konforlu ekipman, hafta sonu kıyı seyirlerini düşünebileceğiniz anlamına gelir.

Denize açılmak, şirin bir küçük limanda deniz ürünlerinin tadını çıkarmak ve ardından teknenin salınımıyla uyuklamadan önce yıldızları izlemek için bir fırsat.

Ödül(ler)

European Powerboat of the Year 2024 - Nominated
Antares 12

Antares'in tarihini keşfedin

"Aynı zamanda, motorlu tekneler için Ombrine, her zaman en büyük tutkusu olta balıkçılığı olan André tarafından tasarlanan Antares serisini doğuracaktı."

Annette Roux - Denize 130 yıllık bağlılık (1973)

Antares'in tarihini keşfedin

"Aynı zamanda, motorlu tekneler için Ombrine, her zaman en büyük tutkusu olta balıkçılığı olan André tarafından tasarlanan Antares serisini doğuracaktı."

Annette Roux - Denize 130 yıllık bağlılık (1973)