Gran Turısmo

Gran Turismo serisi ile büyük düşünün, hayallerinizi hızlandırın ve yeni heyecanlar yaşayın. Bu tekneler, birlikte vakit geçirmenin keyfini özgürce paylaşmak için optimum performans, yüksek özellikli tasarım ve yenilikçi teknolojiden oluşan bir dünyayı gözler önüne seriyor.

Deniz sizin oyun alanınız.

Deniz Bir Tutku

Daha hızlı, daha yüksek... Daha büyük heyecanlar için.
Gran Turismo serisi, insanların beğenisini kazanan ve sonsuz olasılıklara kapı açan çok sportif bir havaya sahiptir. Teknelerin gövdeleri ince hatlara sahiptir ve küçük modellerde içten ve dıştan takmalı motorlarla ve daha büyük modellerde Volvo IPS ile en son teknoloji ile donatılmıştır. Daha büyük modeller, rakipsiz bir konfor sunarken son derece unutulmaz yolculuklar için 15 yolcuya kadar yolcu alabilmektedir.
Deniz manzaralarını izlemek için geniş pencereler, seyir halindeyken öne bakan koltuklar ve güzel havanın tadını çıkarmak için açılır tavan ile herkes güvenli bir ortamda heyecanın tadını çıkarabilir.

Daha fazla konfor

Gran Turismo tasarımı, hemen göze çarpan şık, enerjik, hacimli çizgileriyle rakipsizdir.

İçeride, büyük lumbozlar tüm alanları ışıkla doldurarak nitelikli malzemeleri (ahşap, kumaş, deri), döşeme ve tavan kaplamasının son derece ayrıntılı kaplamalarını vurgular. İçerideki geniş alan ve birinci sınıf otel konforu sunan kabinler, konforlu yataklar, zarif dekorasyon, geniş bir duş kabini ve bu alanı kişiselleştirmek için birçok seçenekle bir gece veya daha uzun süre suda olmanın keyfini artırır.

Teknede Güven

Akıllıca tasarlanmış, akıcı, uyumlu ve kullanıcı dostu iç mekanlarıyla su üzerinde benzersiz bir deneyim sunar.

U şeklindeki zarif kokpit, geniş kıç ve ön güneşlenme alanları, buz yapıcılı lavabolu bar ve açık mutfak, dinlenirken ve güzel zamanları paylaşırken deniz havasının ve manzaralarının tadını çıkarmanın mükemmel bir yoludur. Hidrolik yüzme platformu suya girmeyi kolaylaştırır, böylece dalışın ve yüzmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Teknenin kullanımı ve navigasyonu bile kolaydır. Joystick ve baş pervane, limandaki manevraları çocuk oyuncağı haline getirir.

Muhteşem Özellik

Gran Turismo'da güneşlenme alanları kendi başlarına birer yaşam alanı ve yenilik ve deneyler için bir test alanıdır.

Gran Turismo 36 'da, gömme güneşlenme minderleri sayesinde, güvenli ve konfor içinde tekne gezintisinin heyecanını en iyi şekilde yaşayın.

Gran Turismo 32 'de yarı gezinti yolu, ön güvertede ki üç güneşlenme minderinin keyfini çıkarabilmeniz için kolay erişim sağlar.

Seyir Programları

Çok dalgalı denizlerde bile güçlü ve konforlu olan Gran Turismo serisi, büyük bir kapasiteye sahiptir ve spor, güneşlenme veya eğlenceli geziler için konukları güvenle ağırlar. Bu tekneler her yolcunun deneyimini benzersiz kılmak için tasarlanmıştır.

Seyir için tasarlanan bu tekneler, geniş yakıt ve su tankları ile depolama alanlarına sahiptir ve seyir menzilleri mükemmeldir. Duraklı veya duraksız birkaç günlük kıyı seyirleri büyük bir keyiftir. Kullanımı kolaydır ve hızlı karar verilen geziler için günlük tekne gezintilerine de uygundurlar.

Ödül(ler)

Bob Award Finalist 2022
Gran Turismo 45

Gran Turismo'nun Tarihini Keşfedin

"Tarihimiz son elli yılda pek çok kez anlatıldı, ancak onu anlamak için şirket değerlerimizi kavramanız ve kökenlerine dönmeniz gerekir, çünkü bu süreklilik ve ilerlemeden başka bir şey değildir."

Annette Roux - Denize 130 yıllık bağlılık

Gran Turismo'nun Tarihini Keşfedin

"Tarihimiz son elli yılda pek çok kez anlatıldı, ancak onu anlamak için şirket değerlerimizi kavramanız ve kökenlerine dönmeniz gerekir, çünkü bu süreklilik ve ilerlemeden başka bir şey değildir."

Annette Roux - Denize 130 yıllık bağlılık