Serinin amiral gemisi Flyer 10, günlük gezi teknesi konseptinin ardında geniş yaşam alanları sunan bir sürat tekne. Şık ve sportif, bu büyük dıştan takma motorlu tekne, herkesin eğlenmesi için daha büyük heyecan ve dört geniş yaşam alanı sunuyor! 

Naval Designer : BENETEAU POWER

İç mimar : STYLE & DESIGN

Ödül(ler)

European Powerboat of the year 2020

VIDEO

DIŞ MEKAN TASARIMI

Göze hoş geldiği kadar sunduğu konforla tekne yaşamına da hitap eden Flyer 10'un ikonik çizgileri, önden yanlara doğru uzanan camlarıyla çekici bir şekilde vurgulanıyor. Dümen mahalli, sancakta iki dümenci koltuğu ve iskele tarafta çift kişilik koltukla, denize bakan dört kişinin sürüş keyfini yaşamasına olanak sağlıyor. Kokpitte ki dinlenme koltukları, yüzme platformuna bakan geniş bir güneşlenme alanı oluşturmak için saniyeler içinde geriye katlanır modüler bir ark sırtlığa sahiptir. Bu alanı korumak için bir T-top veya bimini kurulabilir.

“Smart walkaround” konseptine sahip Flyer 10, güvenli ve asimetrik yürüyüş yolu, geniş bir güverte, ön tarafta üç kişilik geniş bir güneşlenme alanı ve benzersiz bir kabin sunuyor.

İÇ MEKAN TASARIMI

Sportif gezi teknesi olan Flyer 10, eşsiz bir yaşam alanı vadediyor. Bir salon kabini (yatağa dönüşümlü masa) ve arka tarafta çift kişilik yatağı ile teknede birkaç gece geçirebilirsiniz. Gövde boyunca uzanan pencereler sayesinde iç mekan hoş bir şekilde aydınlıktır.

HAYATINIZIN HER ANINDA!

Denizde birkaç ekstra gece daha geçirebilmenize imkan sağlayan yerleşim planı ve 11 yolcu kapasitesiyle dizayn edilmiş yeni sportif gezi teknesi heyecan verici maceralar sunuyor.

PERFORMANS

2 x 350 HP motorla sunulan Flyer 10, Airstep®2 teknolojisiyle donatılmıştır ve 40 knot hıza ulaşmanız için birkaç saniye yeterlidir.

GÜNEŞLENME ALANI

Bu dıştan takma motorlu tekne, ön güvertede bulunan güneşlenme alanına geçişi güvenli bir şekilde sağlayan ayırt edici bir yürüyüş yoluna sahiptir. İskele tarafta bulunan bu tek yürüyüş yolu ile daha fazla güverte ve kabin alanı sunar. Ön güvertede üç sıralı geniş bir şezlong yer alıyor.

HAVUZLUK MUTFAĞI

Dümen mahalli arkasındaki mutfak tam donanımlıdır, böylece teknedeki hayatın tadını çıkarırken yemeklerinizi pişirebilirsiniz. Bir buzdolabı, lavabo, iki ocaklı fırın, depolama alanı ve hatta küçük bir tezgâh var.

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

TEKNİK ÖZELLİKLER

Tam Boy

34’10’’

10.61 m

Genişlik

10’12’’

3.35 m

AĞIRLIK

12,536 lbs

5 688 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

9’8’’

2.95 m

MİNİMUM DERİNLİK

2’7’’

0.8 m

MAKSİMUM DERİNLİK

4’3’’

1.3 m

Yakıt kapasitesi

2 x 106 US Gal

2 x 400 L

Tatlı su kapasitesi

42 US Gal

160 L

Max. motor gücü

2 x 350 HP

2 x 350 CV

CE SERTİFİKASI

B8 / C11

Profil

Layouts

Deckplan
Alt güverte

Deckplan

  • Büyük bir salonu kapsamlı bir güneşlenme alanına dönüştürmenize olanak tanıyan modüler ve geniş bir kokpit.
  • Baş tarafta kolay erişimi bulanan 3 kişilik geniş güneşlenme alanı.
  • Güvertede mutfak (buzdolabı, lavabo, iki ocaklı fırın, depolama alanı ve bir tezgah)
  • Dıştan takma ikiz motorlar – maksimum 2 x 350 HP
  • CE Sertifikası: B8 / C11 (11 yolcu)
  • Garmin Elektronik paket

Alt güverte

  • Ön ve arka kabinlerde çift kişilik yatak.
  • Büyük depolama alanları.
  • Tuvaletten ayrılmış duş alanı.
  • Marin tuvalet (Elektrikli WC seçeneği)

PARTNERLERİMİZ

Mercury

SUZUKI

GARMIN

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.