Grand Trawler 62, Beneteau’nun Massimo Gino (Nauta Design) ve Amedo Migali (MICAD) ile iş birliğinin bir ürünüdür ve Swift Trawler’ın, uzun seyir mesafesine sahip pratik ve ferah tekne üretimindeki üstün başarısı ve Beneteau Grubu’nun rahat kullanılan lüks tekne üretimindeki tecrübesinden faydalanmaktadır.

NAVAL ARCHITECT : MICAD

INTERIOR AND DECK DESIGN : Nauta Design

Ödül(ler)

European Powerboat of the year 2022
Motorboat Awards 2022

Video

DIŞ MEKAN TASARIMI

Grand Trawler 62’nin MICAD tarafından geliştirilen kendine özgü gövde yapısı, seyir mesafesini ve uzun mesafeli seyirlerde denizde kalma süresini artırmaktadır. Uzunluğu 18,95 metre ve genişliği 5 metrenin üzerinde olan motoryat, denizci ekibe ilave 6 ila 8 kişinin konaklaması için tasarlanmış olup etkileyici tasarımı ile pazardaki en büyük üst güverteye sahiptir.

İÇ MEKAN TASARIMI

İç mekanlar geniş ve mükemmel donatılmıştır. Mutfak tamamıyla gizlenebilir. Pruva bölümündeki VIP misafir kabini yeterli baş üstü boşluğu ile misafire suite otel konforunu hissettirmektedir. İç kısımların ferah görünümü daha büyük yatlardakine benzer hacimlerde, şaşırtıcı ferah görünüm ustalıkla tasarlanmış geniş geçiş aralıkları, kabinlerde rahatlıkla konaklama imkânı sağlamaktadır. Saten cilalı ahşap mobilya üzerine deri ve zarif tekstil ürünleri Nauta Design’ın usta tasarımcılarının titiz çalışmaları ile iç ve dış mekanlarda zarafeti yansıtmaktadır. Maksimum genişlikte tasarlanmış olan tekne, ortasındaki oda, lüks bir otelin suite odasında konaklama hissini yaratmakta.

Sessiz Lüks

Fonksiyonel zarafet ve minimalist dekorasyon, basit ve uyumlu çizgiler, tasarım gönüllü olarak açık, gemide huzurlu bir sakinlik atmosferi yaratıyor.

Before Sonra

YÜRÜYÜŞ

Sıra dışı bir ziyaret için bize katılın.

HER ŞEY EŞSİZ BİR YOLCULUK İÇİN!

Bu 19 metrelik motoryat, uzun mesafeli yolculuklar için tasarlanmıştır. Mükemmel bir menzile sahip, geniş yaşam alanları zarif ve kullanışlı birçok oda barındırıyor.

Açık Deniz Seyirleri

 

900 deniz mili seyir menzili ve merkezi yükseltilmiş sürüş istasyonu ile rahat ve denize elverişlir ve yavaş seyirler için de oldukça konforlu.

Zaman, gerçekten evrensel bir lüks

Günümüzde ailemiz ve arkadaşlarımızla birlikte zaman geçirmek gerçek bir lüks haline geldi. Bu yeni teknenin iç mimarı Nauta, oldukça konforlu özel yaşam alanlarının yanı sıra geniş sosyal alanlar yaratarak ince bir denge sağladı.

Alan Ve Konfor

Şık iç mekan, Trawler müşterilerimizin sevmeye başladığı pratik özellikleri akıllıca bir araya getiriyor. Gövdenin cömert hacmi, aydınlık havadar alanlar yaratmak için etkili bir biçimde kullanılmıştır. İç mekanlarda, kabinlerde kullanılan malzemelerin kalitesi, şık deri detayları ve çok çeşitli tekstiller zarafet hissini arttırıyor.

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Sanal ziyaret

Özellikler

Tam Boy

62’2’’

18.95 m

Genişlik

17’10½’’

5.45 m

AĞIRLIK

61,729 lbs

28 500 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

24’1’’

7.34 m

MAKSİMUM DERİNLİK

4’7¼’’

1.4 m

Yakıt kapasitesi

2 x 511 US Gal

2 x 1 935 L

Tatlı su kapasitesi

222 US Ga US Gal

840 L

Max. motor gücü

2 x 730 HP

2 x 730 CV

Kabin

3 /4

CE SERTİFİKASI

B16

Profil

Düzenlemeler

Flybridge / Ön Güverte
Ana güverte
ALT GÜVERTE - 3 Kabin düzeni
ALT GÜVERTE - 4 Kabin düzeni

Flybridge / Ön Güverte

 • Ayarlanabilir başlıklara sahip geniş bir güneşlenme alanına giden, usturmaça bölmelerine sahip geniş yan güverte.
 • İki pilot koltuğu, öne doğru güneşlenme alanı, iskele tarafta L şeklinde oturma alanı ve iç kısma açılan bir merdiveni olan iyi donanımlı dümen istasyonu.
 • 8 kişilik masa ve büyük U şeklinde koltuk.
 • L şeklindeki açık hava bar alanı, iyi organize edilmiş ve içe dönüktür, harika bir sosyal etkileşim sağlar.
 • Flybridge' in arka kısmı, iki şezlong yerleştirme imkanı ile harika bir alan.
 • Sürgülü açılır tavan, kıç bimini ve güneş panelleri ile Flybridge T-top mevcuttur

Ana güverte

 • Yüzme platformu alanına uygun bir yüzme merdiveni, tenderlift seçeneğiyle arka tarafa bakan bir basamak / koltuk.
 • İyi korunan geniş yan güverte, mutfak ve dümen yan kapıları, flybridge’e çıkan iç ve dış merdivenlerin tümü güvenli ve kolay dolaşım imkanı sağlar.
 • Merkezi yükseltilmiş pilot istasyonu, iskele tarafta rahat bir koltuk ile mükemmel bir görüş sağlar, opsiyonel ikinci koltuk seçeneği mevcut.
 • Yaşam alanından ayrılabilen fonksiyonel ve tam donanımlı mutfak.
 • Deniz manzaralı geniş ve konforlu U şeklinde bir salon. İsteğe bağlı olarak sancak tarafta da koltuk tercih edilebilir.
 • Sekiz kişilik rahat yemek masası, kullanılmadığında harika bir alan yaratan sandalyeler.
 • Yüzme platformuna açılan süper geniş sürgülü kapılar açılarak, arka kokpitte iyi korunmuş güzel bir "deniz terası" oluşturur.

ALT GÜVERTE - 3 Kabin düzeni

 • Geminin tam genişliğini kullanan owner kabin, iskele tarafta makyaj masası ve geniş ebeveyn banyosuna ve bol miktarda saklama alanına sahiptir.
 • Sancak tarafa köşeli ada yataklı ön VIP kabin içinde ki banyo harika manzaralar sunar.
 • İkiz yataklı üçüncü kabin çift kişiliktir ve özel bir kapıya sahiptir.
 • Geminin ortasındaki kabin alanı, iki misafir kabini olacak şekilde yapılandırılabilir ve ön kabin owner kabin olurken bu şekilde 4 kabinli bir düzen oluşturulabilir.
 • Klima ve ısıtma sistemleri.

ALT GÜVERTE - 4 Kabin düzeni

Partnerlerimiz

Raymarine

Man

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.