Flyer 8 SUNdeck

SUDA EĞLENCELİ GÜNLER İÇİN ZARAFET, ÇOK YÖNLÜLÜK VE KONFOR

Şık ve konforlu Flyer 8 SUNdeck, bu yeni nesil BENETEAU günlük gezi teknelerinin karakterini ve zarafetini sergiliyor. Gerçek yaşanabilirlik ve panoramik manzara ile, BENETEAU'nun tüm donanım uzmanlığından yararlanmaktadır. Konforlu bir kabin ve iki şezlong, 8 metrelik bir dıştan takma için olağanüstü güç gösterisi ve günlük geziler için ideal bir ev sahibi.

DONANMA TASARIMCISI: BENETEAU POWERBOATS
Tasarım: ANDREANI DESIGN

Ödül(ler)

European Powerboat of the Year 2023
BOB Awards 2023

DIŞ MEKAN TASARIMI

Flyer 8 SUNdeck, tekneye gergin hatlar ve aerodinamik bir siluet veren daha uzun bir güverte profiline sahiptir. Eğimli gövde pencereleri, sportif karakterini vurgulayarak hız ve heyecan vaat ediyor. Geniş Smart Walkaround geçişi, iskele taraftaki geniş ön güverteye ve konforlu şezlonglara erişimi mükemmel kılar. Büyük kokpit, olağanüstü modülerliği ve misafirperver hissi ile öne çıkıyor.

İÇ MEKAN TASARIMI

Flyer 8 SUNdeck, keyifli günübirlik geziler için gerekli tüm donanımlara sahip çok konforlu bir kabine sahiptir. Geniş bir yatağa dönüşebilen oturma grubu ve masası, ayrı tuvalet ve kolay ulaşılabilen bir buzdolabı ile yolcularına üst düzey bir konfor sunuyor.

HIGHLIGHTS

ŞEZLONGLAR

Dönüştürülebilir arka koltuk ve iki yatar koltuklu ön şezlong, Flyer 8 SUNdeck'e genellikle, 8 metrelik bir sürat teknesinde bulunmayan dinlenme alanları sağlar.

SMART WALKAROUND

İskele tarafında, Smart Walkaround güvertede güvenli ve kolay geçiş sağlar.

KONFORLU KABİN

iyi donanımlı ve iyi havalandırılan Flyer 8 SUNdeck, günün her saatinde dinlenmek için ideal, gerçek bir yaşanabilirliğe sahip konforlu bir alanlar sunar.

GENİŞ AKSESUAR YELPAZESİ

T-top, kanvas gölgelik kumaş, su kayağı direği, tam donanımlı balıkçı istasyonu (arka koltuğun yerini alıyor) Flyer 8 SUNdeck, tüm gün süren tekne programlarını karşılayacak şekilde yapılandırılabilir.

Seanapps

Seanapps mobil uygulaması ve teknedeki ünitesi, kullanıcıların teknenin çeşitli sistemlerinin durumunu (akü şarjı, yakıt veya su deposu seviyeleri, bakım planlaması) görüntülemelerinin yanı sıra rotalarını planlamalarına veya navigasyonlarını cep telefonlarından değerlendirmelerine olanak tanıyor.

SEANAPPS

Özellikler

Tam Boy

26’10’’

8.17 m

Genişlik

8’4’’

2.53 m

AĞIRLIK

4,961 lbs

2 251 kg

SU ÜZERİ YÜKSEKLİK

8’0’’

2.45 m

MİNİMUM DERİNLİK

1’5’’

0.5 m

MAKSİMUM DERİNLİK

2’11’’

0.9 m

Yakıt kapasitesi

90 US Gal

340 L

Tatlı su kapasitesi

21 US Gal

80 L

Max. motor gücü

350 HP

350 CV

CE SERTİFİKASI

C10 / D10

Profiller

Deck layout

Partnerlerimiz

Mercury

SUZUKI

GARMIN

Beneteau Hizmetleri

BENETEAU, deneme seyirleri, finansman, özgün tasarım, organizasyonlar, satış sonrası hizmetler ve dünya çapındaki satıcı ağı ile her tekne sahibine, tekne yaşamı boyunca ihtiyaç duyacağı yardımı ve uzmanlığı, kalıcı bir müşteri ilişkileri çerçevesinde sunmaktadır.